مراکز خرید بلوز شلوار زنانه ارزان قیمت در سنندج

در مراکز خرید بلوز شلوار زنانه ارزان قیمت در سنندج، این محصول در نوع مخمل، نخی، کتان و … ارائه می شود که مورد استقبال خریداران قرار گرفته است. قیمت متفاوت این محصولات علاوه بر جنس پارچه، به علت پارامترهای مختلفی تعیین می گردد که در ادامه بدان می پردازیم. طرح های مختلفی از بلوز شلوار زنانه در بازار مشاهده می شود که هر کدام از جنس پارچه و رنگبندی گوناگونی تولید شده اند.

مراکز خرید بلوز شلوار زنانه ارزان قیمت در سنندج

پارامترهای تعیین قیمت بلوز و شلوار صادراتی

پارامترهای تعیین قیمت بلوز و شلوار صادراتی بلوز شلوار زنانه متناسب با طرحی که دارد، از پارچه معینی برای دوخت بهره برده است. به عنوان مثال بلوز شلوار زنانه راحتی از پارچه نخی تولید می شود که عموما برای پوشش در منزل و وقت خواب بسیار مناسب است. با این حال روند قیمت گذاری این محصول با توجه به مواد ذکر شده پیچیده می باشد.

در قیمت گذاری این محصول، پارامترهایی مانند جنس پارچه، طرح و مدل، رنگبندی، سایزبندی و در آخر برند تولیدی لحاظ می گردد. مدل محصول به علت تنوعی که در حال حاضر دارد، از متراژ پارچه مختلفی بهره می برد. بنابراین این امر می تواند تفاوت قیمتی را ایجاد نماید.

محصولات صادراتی با دارا بودن عوامل یاد شده در تعیین قیمت، از هزینه تولید بیشتری برخوردار می باشد. نظارت در مراحل تولید، استفاده‌ از مواد اولیه درجه یک و بسته بندی صحیح و مناسب، برای بلوز شلوار صادراتی اعمال می گردد که باعث افزایش قیمت تمام شده می گردد.

بعضا در بلوز شلوارهای بافت که در زمستان مورد استفاده قرار می گیرند، از پارامترهای مختلفی جهت تعیین قیمت استفاده می شود. طرح قلاب بافی بودن یا ماشینی بودن بلوز شلوار بافت، صرفا جدا از مواد اولیه به کار رفته مورد توجه تولیدکنندگان و خریداران قرار می گیرد.

تولیدکنندگان انواع بلوز شلوار زنانه با بهترین کیفیت

تولیدکنندگان انواع بلوز شلوار زنانه با بهترین کیفیت تولیدکنندگان بلوز شلوار زنانه در کشور، اقدام به تولید درجه کیفی مختلفی از این محصول می نمایند. تعداد برند تولیدی بلوز شلوار در داخل کشور در سالهای اخیر، نشان از میزان خرید و فروش بالای این محصول در داخل و خارج از کشور دارد.

امروزه بیشتر تولیدکنندگان، بخش بزرگی از تولیدات خود را برای صادرات در نظر می گیرند که این امر لازمه افزایش میزان کیفیت و تولید می باشد. با استفاده از دستگاه های دوخت تمام اتوماتیک، تولید سریع تر و باکیفیت تر انواع بلوز شلوار در طرح مختلف امکان پذیر می باشد.

طرح ابروبادی گشاد، طرح کارتونی و طرح های فانتزی در تولیدی این محصول، صرفا برای رده سنی جوان تولید می گردد. لذا استفاده از رنگبندی شاد، در امر تولید این محصول مورد توجه تولیدکنندگان قرار می گیرد. این محصول عموما در سایزبندی متفاوت متناسب با سایز بانوان ایرانی در تولیدی های داخل کشور تولید گردیده اند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.